Uniwersytet Dzieci

A A A drukuj

Aktualności

Uroczystość Zakończenia Roku Akademickiego 2018/19

Dnia 8 czerwca 2019 r. studenci Uniwersytetu Dziecięcego UEK zakończyli kolejny - 8. już rok akademicki.
Przybyłych gości powitał Jego Magnificencja Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie prof. UEK dr hab. inż. Andrzej Chochół.
Studenci odebrali dyplomy i upominki z rąk Prorektora ds. Komunikacji i Współpracy prof. dr hab. Janiny Filek, oraz Pełnomocnika Rektora ds. Uniwersytetu Dziecięcego prof. dr hab. Anny Karwińskiej.
Wykład pt. „Czym płacono w Polsce, zanim pojawiły się pieniądze?” wygłosił dr Zbigniew Robak  z Instytutu Archeologii Słowackiej Akademii Nauk.
W uroczystości wzięli udział wykładowcy Uniwersytetu Dziecięcego: Katarzyna Sanak-Kosmowska, Magdalena Wójcik-Jurkiewicz, Marzena Dranka – Pani Miarka, Anna Piwowarczyk, Lucyna Wilinkiewicz-Górniak, Małgorzata Marchewka i Paweł Kozakiewicz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KURIEREK

Zapraszamy studentów do aktywnego włączenia się w przygotowanie materiałów do „Kurierka”, który jest częścią czasopisma uczelnianego „Kurier UEK”.

Czekamy na Wasze teksty - artykuły, komentarze do wykładów i warsztatów, relacje z interesujących wydarzeń, wywiady z ciekawymi ludźmi, recenzje polecanych przez Was książek, filmów, gier, a także zdjęcia i rysunki.

Mając w pamięci wykład inauguracyjny „Dlaczego Twoje rysunki są ważne? O znaczeniu twórczości w życiu społecznym”, szczególnie liczymy na prace artystyczne, ilustrujące ważne dla Was tematy.

Rysujcie, malujcie, fotografujcie, piszcie!

Materiały można przesyłać na adres ud@uek.krakow.pl lub przekazywać je podczas sobotnich zajęć Uniwersytetu Dziecięcego.

Zapraszamy do współpracy!