Aktualności

Aktualności 8 godzin temu

Spotkanie pracowników UEK z Władzami Uczelni

W imieniu Rektora UEK informujemy o zbliżającym się spotkaniu z Władzami Uczelni, skierowanym do pracowników Uniwersytetu Ekonomicznego. Odbędzie się ono 24 października br. o godz. 13:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej.

Aktualności dzień temu

V edycja Konferencji Opieka paliatywna i hospicyjna - medycyna, humanizm, wolontariat

Zachęcamy do udziału w konferencji naukowej pt: „Jesteś ważny do ostatniej chwili życia - opieka hospicyjna dla wszystkich?". Wydarzenie odbędzie się 24 października w Auditorium Maximum UJ przy ulicy Krupniczej 33 w Krakowie.

Aktualności 7 dni temu

Prestiżowa akredytacja EAPAA przyznana dla kierunku GAP

Kierunek Gospodarka i Administracja Publiczna, jako pierwszy w Polsce otrzymał 10 września 2019 r. niezwykle prestiżową akredytację zagraniczną dla obu stopni kształcenia. European Association for Public Administration Accreditation (EAPAA) jest unikatową w skali europejskiej instytucją oferującą akredytację programów z zakresu szerokorozumianego obszaru administracji publicznej i polityk publicznych.

Aktualności 8 dni temu

Listy gratulacyjne

Przedstawiamy Państwu spis listów gratulacyjnych, otrzymanych z okazji Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020 w Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Aktualności 13 dni temu

Godziny rektorskie

Aby umożliwić Wam udział w Targach Pracy zostały ogłoszone godziny rektorskie.

Aktualności 13 dni temu

Dodatkowa rekrutacja na częściowe studia zagraniczne

Osoby zainteresowane udziałem zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami rekrutacji.

Aktualności 18 dni temu

Bankowość i finanse cyfrowe – nowa propozycja studiów podyplomowych

Zachęcamy do zapoznania się z charakterystyką nowego kierunku studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Aktualności miesiąc temu

IV edycja Budżetu Obywatelskiego

Znamy już listę wszystkich zadań, które zostaną dopuszczone do głosowania w ramach IV edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Wynik jest rekordowy: mieszkańcy będą mogli wybierać spośród aż 188 zadań – czyli o 38 więcej niż przed rokiem. Głosowanie rozpocznie się już 9 września i potrwa do końca miesiąca.

Aktualności 4 miesiące temu

Wybór członków I Rady Uczelni

Miło nam poinformować, że 15 kwietnia br. podczas posiedzenia Senatu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie wybrano członków I Rady Uczelni - organu wprowadzonego przez ustawę Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.

Aktualności 4 miesiące temu

Podpisanie Karty Różnorodności

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie 22 maja 2019 roku przystąpił do podpisania Karty Różnorodności. Symboliczny podpis na Karcie został złożony przez prof. dr hab. Janinę Filek Prorektor ds. Komunikacji i Współpracy.