Wydarzenia

Wydarzenia 5 dni temu

Otwarcie nowej części Galerii GAP

Na terenie Pawilonu Sportowego Uniwersytetu Ekonomicznego 7 października 2019 zaprezentowana została nowa wystawa Galerii. Na wydarzeniu pojawili się: Prorektor ds. Kształcenia i Studentów prof. dr hab. Janina Filek, prof. dr hab. Jerzy Hausner, Maria Hausner, prof. dr hab. Jacek Klich, prof. dr hab. Anna Karwińska, Dyrektor Nowohuckiego Centrum Kultury - Zbigniew Grzyb, redaktor Elżbieta Cegła, dr Michał Kudłacz, mgr Jolanta Ciepichał, mgr Daniel Bukalski oraz grono studentów.

Wydarzenia 8 dni temu

Odwiedź Erasmus+ Space podczas Targów Pracy UEK

Jesteś zainteresowany wyjazdem na praktyki zagraniczne lub poszukujesz oferty praktyk? 10 października odwiedź stoiska przedstawicieli zagranicznych pracodawców w Erasmus+ Space podczas Targów Pracy UEK. Będziesz miał możliwość sprawdzenia konkretnych ofert praktyk zgodnych z Twoimi zainteresowaniami i dopytania o szczegóły.

Wydarzenia 10 dni temu

Wykładać nowocześnie – to znaczy jak?

Zachęcamy do udziału w październikowych warsztatach dydaktycznych, organizowanych przez Stowarzyszenie Nauczycieli Akademickich Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Wydarzenia 11 dni temu

Przyjdź na Jesienne Targi Pracy UEK i sięgnij po to co najlepsze!

Szukasz inspiracji do zmiany, a może nowej pracy lub stażu? Przyjdź 10 października na Targi Pracy UEK  i znajdź ofertę dla siebie!

Wydarzenia 12 dni temu

Obchody Inauguracji 95. Roku Akademickiego

„Quod bonum, felix, faustum fortunatumque sit. 95. Rok Akademicki w Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie uważam za otwarty!”

Wydarzenia 15 dni temu

Czy jesteśmy racjonalni?

Zapraszamy na 32 spotkanie z cyklu "Zaufanie i Przedsiębiorczość" 17 października o godzinie 16:45, Pawilon G, sala 13.

Wydarzenia 22 dni temu

95. Inauguracja Roku Akademickiego

Serdecznie zachęcamy do udziału w 95. Jubileuszowej Inauguracji Roku Akademickiego. Uroczystość odbędzie się 2 października.

Wydarzenia miesiąc temu

Impact mobility rEVolution'19

Jesteśmy Partnerem Impact mobility rEVolution’19! Dołącz do nas w Katowicach, w dniach 9-10 października. Dowiedz się, jak najnowsze rozwiązania w zakresie e-mobilności, zrównoważonych form transportu i źródeł energii, wpływają na zmianę charakteru miast i takich branż, jak motoryzacyjna czy energetyczna jak i na szereg powiązanych z tym dziedzin. Zarejestruj się na #Impactmobility19 !

Wydarzenia 3 miesiące temu

Podsumowanie projektu „Klasa Ekonomiczno-Menedżerska” w II LO w Krakowie

„Klasa Ekonomiczno-Menedżerska” to inicjatywa, której celem jest podnoszenie kompetencji z zakresu nauk ekonomicznych u uczniów szkół średnich. W tym tygodniu dobiegła końca kolejna edycja dwuletniego przedsięwzięcia organizowanego dla uczniów II LO w Krakowie.

Wydarzenia 4 miesiące temu

Dzień Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Zgodnie z tradycją, po raz kolejny, 28 maja zorganizowane zostały uroczyste obchody Dnia Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Jest to data upamiętniająca utworzenie Wyższego Studium Handlowego.