Życie akademickie

Życie akademickie dzień temu

Sprej 2019 | NZS UEK

Jesteś studentem pierwszego roku? Chcesz poznać nowych ludzi? A może pragniesz nabyć ciekawe, unikatowe zdolności? W takim razie wyjazd szkoleniowo-integracyjny przeznaczony jest właśnie dla Ciebie!

Życie akademickie 7 dni temu

Wyjazdy międzynarodowe dla rozwoju kompetencji doktorantów

Po raz pierwszy od roku akademickiego 2019/2020 doktoranci studiów doktoranckich i Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie będą mogli poszerzać swoje kompetencje poprzez udział w projekcie Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej w ramach Programu PROM, który jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Życie akademickie 9 dni temu

Rekrutacja do projektu Akademia Kreatywności

Zachęcamy do bezpłatnego udziału w projekcie „Akademia kreatywności – pomysł, potencjał, przedsiębiorca”. Celem organizowanych zajęć jest przybliżenie problematyki związanej z zakładaniem i prowadzeniem własnej działalności gospodarczej.

Życie akademickie 15 dni temu

Konkurs Santander Universidades rozstrzygnięty

Konkurs dla najlepszych studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w roku akademickim 2018/2019 został zakończony. Poznajcie tegorocznych laureatów.

Życie akademickie 21 dni temu

Zapisz się na warsztaty podczas Targów Pracy UEK

Już 10 października odbędzie się kolejna edycja Targów Pracy UEK. Zapisz się na warsztaty podczas Targów Pracy UEK i zdobądź wartościowe know-how!

Życie akademickie 23 dni temu

Wesprzyj Aktywnych Studentów naszej Uczelni!

AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie po raz drugi zgłosił swój projekt do Budżetu Obywatelskiego woj. małopolskiego. W tym roku również prosimy Państwa o wsparcie tej wspaniałej inicjatywy.

Życie akademickie 23 dni temu

Dołącz do Zespołu Wolontariuszy na Targach Pracy UEK!

Chcesz tworzyć Targi Pracy UEK, które odbędą się 10 października? Jeśli tak - zgłoś się do Akademickiego Centrum Kariery!

Życie akademickie 23 dni temu

Przesłuchania do Chóru Dominanta UEK

Zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji Chóru Uniwersytetu Ekonomicznego oraz zachęcamy do zapoznania się z terminami przesłuchań.

Życie akademickie 23 dni temu

Wybory członków krajowych PAN

Prezydium Polskiej Akademii Nauk na posiedzeniu w dniu 16 kwietnia br. podjęło uchwałę nr 30/2019 o przeprowadzeniu wyboru nowych członków krajowych PAN na 140. sesji Zgromadzenia Ogólnego Akademii, która odbędzie się w dniu 5 grudnia 2019 r.

Życie akademickie 4 miesiące temu

Siatkarskie zmagania Wydziałów UEK

W ramach Dni Sportu Uniwersytetu Ekonomicznego odbył się turniej piłki siatkowej, w którym rywalizowały ze sobą poszczególne Wydziały Uczelni. Inicjatywa zorganizowana została przez SWFiS i AZS.